ehituse e-hüpe

Briden platvormi edasiarendus 1

Rakendus
I voor

Eesmärk

Briden abil saavutad kontrolli oma projekti töövõttude üle. Lahendus võimaldab peatöövõtjana oma projektis hallata teha vaja olevaid ehitustöid ja -materjale & leia neile sobivad alltöövõtjad – hankeplaan, hinnapäringud-pakkumused ja turuplats ühes lahenduses. Alltöövõtjana aga olla leitav ja teha hinnapakkumisi.

Konkreetse projekti raames arendatakse edasi peatöövõtjate poolt hinnapäringute võrdlemise ning alltöövõtjate poolt päringute haldamise funktsionaalsust ning kommunikeeritakse tulemusi.

Tulemused

Projekti tulemusena arendati välja toote esimese versiooni põhifunktsionaalsus, mille abil testiti nii toodet kui ka turgu. Projekti tulemusena oleme veelgi rohkem veendunud selles, et teeme õiget asja, ja seetõttu planeerime juba ka edasist arendust!

Tootest

Briden võimaldab ehitustööde peatöövõtjal saavutada kontrolli oma projekti töövõttude üle. Peatöövõtja saab selles hallata projekti raames vajalikke ehitustöid ja -materjale, samuti leida neile sobivad alltöövõtjad. Lahendus hõlmab hankeplaani, hinnapäringuid ja -pakkumisi ning ka turuplatsi ühes tervikus. Alltöövõtjatel on seejuures läbi selle mugav võimalus end leitavaks teha ja ka hinnapakkumisi esitada.
Vaata Hendrik Parki esitlust e-hüppe teisel kogukonna inspiratsiooniüritusel: